Vrbětice-náhoda, alebo vymývanie mozgov?

Na získanie vlastného názoru odporúčam preštudovanie Wikipédie „Výbuchy muničných skladov ve Vrběticích“ a „Otrava Sergeje a Julije Skripalových“ a odkazy uvedené v nich. Narazíte na nezrovnalosti medzi tvrdeniami /napr. dôvod návštevy údajných agentov GRU v ČR/, ale aj pozoruhodné zhody /napr. fotografie podozrivých na pátračke zo Salisbury-2018 sú zhodné s tými, ktoré vyhodila česká polícia na súčasnej pátračke zo 14.4.2021-malo by sa jednať o fotografie z roku 2014. Čo je na nich pozoruhodné-chudáci majú na fotkách identické oblečenie-nuž čo rýchla práca v strese, chybička sa stane. Ďalším slabým miestom je, že podľa vyjadrenia polície neexistuje žiaden dôkaz, že by vo Vrběticiach boli fyzicky prítomní. Zatiaľ to je iba „dôvodné“ podozrenie. Ale pravda je to zaručená, potvrdilo to už veľvyslanectvo USA v Prahe. A jasno v tom už má aj naša prezidentka a minister zahraničných vecí. Veď informácie majú z prvej ruky /od organizátora/. Niečo mi to pripomína-tvrdenia američanov o zbraniach v Iraku, ktoré sa nikdy nenašli. Žeby aj podobný účel?

Kto môže za súčasnú situáciu? A kto za to zaplatí?

05.03.2022

Raz sa budeme za dnešok všetci hanbiť. Za svoje postoje a za konanie našich politikov a to, že sme im nechali voľné ruky v ich konaní vojnových štváčov. A výsledkom okrem iného bude naša chudoba a ešte väčší diktát USA v Európe a vo svete. Ako hlboko musíme ešte padnúť, aby sme sa poučili? Občanov na Ukrajine je mi ľúto a treba [...]

Gorila sa asi vyparila.

13.06.2021

V súvislosti so stále prezentovaným heslom o rozviazaní rúk polícií a prokuratúre a aktivitami NAKA sa otvára čoraz viac otázka-čo sa stalo s „Gorilou“? Je to jedna z najväčších zlodejín v slovenskej ekonomike. V nedávnej minulosti bola neustále predmetom médií a sťažovali sa naši „najslávnejší a najlepší [...]

Zmestia sa niektorí policajti do kože?

21.05.2021

Dnes prebehla médiami informácia o neúspešnom pokuse zásahovej jednotky Úradu inšpekčnej služby zadržať bývalého riaditeľa NAKA Branislava Zuriana. Čo človeka zarazí, je postup-vylomenie dverí a zásah o 05,00 hod- metódy používané voči nebezpečným páchateľom. Kto zaplatí škodu na dverách a zárubni, ako zabezpečia policajti UIS byt proti prípadnému [...]

Belgium EU Hungary

Magyar obhajuje výber svojho švagra za ministra spravodlivosti

01.05.2026 22:52

Manželka budúceho ministra prinesie „obeť“ a odstúpi z pozície sudkyne, aby sa predišlo „čo i len zdaniu“ prepletenia zložiek moci.

požiar svidnik

VIDEO: Vo Svidníku po výbuchu odletela strecha a vypukol veľký požiar

01.05.2026 21:58, aktualizované: 22:46

Explózia nastala blízko obytných domov, obyvateľov evakuovali. „Plyn bol odstavený, výbuch kotolne nehrozí,“ uviedla primátorka.

Zelenskyj

Zelenskyj reaguje na šokujúce zábery: Zvýšime platy, „večných“ vojakov postupne uvoľníme

01.05.2026 20:50

Ukrajinský prezident oznámil, že v júni by sa mali zlepšiť podmienky vojakov na fronte.

Ratko Mladic

Smrť mu dýcha na chrbát. Právnici opäť žiadajú slobodu pre Ratka Mladiča, mäsiara z Bosny

01.05.2026 20:33

Medzi zločiny pripisované Mladićovi patrí aj masaker v Srebrenici, pri ktorom bolo zavraždených približne 8 000 bosnianskych mužov a chlapcov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 77155x
Priemerná čítanosť článkov: 3355x

Autor blogu

Kategórie