Sulík o Sputniku V-nevie čo je v ampulkách?

Sulík dnes zase svojím vyjadrením dokázal, že do vlády nepatrí. Po dnešnom rokovaní vlády vyhlásil:

-že, ak by sa nákup vakcíny nešil horúcou ihlou neboli by problémy

-nie sme však pod časovým stresom-počkáme si na rozhodnutie zodpovedných orgánov, má sa k tomu vyjadrovať aj EMA.

-zatiaľ však nevieme čo v tých ampulkách máme-ŠUKL oznámil/6.4.2021/, že bez dostatočných dôkazov nemôže prijať odborné stanovisko.          

Sulík zabudol, nevie, alebo zámerne neoznámil, že skladovateľnosť vakcíny je 5 mesiacov a čas beží od  1.3. ŠUKL za ten čas prakticky nič nezistil, lebo dokazuje ako sa to nedá-kto nechce ukazuje problém, kto chce ten ho rieši. ŠUKL dokazuje, že v súčasnej konfigurácií je pre SR zbytočný.  Vedomosti o vakcíne Sputnik V mal pre vlastnú poznatkovú základňu sústreďovať už v čase keď sa vyjadroval k ostatným vakcínam. Ak tak nekonal, svedčí to o slepote vedenia a to si vyžaduje rýchlu operáciu. A čas nás tlačí. Vládu z hľadiska morálnej aj finančnej zodpovednosti a nás občanov z hľadiska záujmu o možnosť vakcinácie Sputnikom V. Pochybujem aj o Sulíkovej schopnosti logického myslenia- neverím, že by nám Rusko dodalo nepreverenú vakcínu, už len kvôli svojej reputácií. Ak vláda problém so slepotou ŠUKL nevyrieši do 2 týždňov, potom treba riešiť vládu. Vláda predsa tvrdí, že má záujem na rýchlej a maximálnej vakcinácií občanov a prieskumy signalizujú veľký záujem občanov o vakcináciu Sputnikom V. Ak to vláda rýchlo nevyrieši, neverím, že nám Rusko dodá ďalšie vakcíny.

Kto môže za súčasnú situáciu? A kto za to zaplatí?

05.03.2022

Raz sa budeme za dnešok všetci hanbiť. Za svoje postoje a za konanie našich politikov a to, že sme im nechali voľné ruky v ich konaní vojnových štváčov. A výsledkom okrem iného bude naša chudoba a ešte väčší diktát USA v Európe a vo svete. Ako hlboko musíme ešte padnúť, aby sme sa poučili? Občanov na Ukrajine je mi ľúto a treba [...]

Gorila sa asi vyparila.

13.06.2021

V súvislosti so stále prezentovaným heslom o rozviazaní rúk polícií a prokuratúre a aktivitami NAKA sa otvára čoraz viac otázka-čo sa stalo s „Gorilou“? Je to jedna z najväčších zlodejín v slovenskej ekonomike. V nedávnej minulosti bola neustále predmetom médií a sťažovali sa naši „najslávnejší a najlepší [...]

Zmestia sa niektorí policajti do kože?

21.05.2021

Dnes prebehla médiami informácia o neúspešnom pokuse zásahovej jednotky Úradu inšpekčnej služby zadržať bývalého riaditeľa NAKA Branislava Zuriana. Čo človeka zarazí, je postup-vylomenie dverí a zásah o 05,00 hod- metódy používané voči nebezpečným páchateľom. Kto zaplatí škodu na dverách a zárubni, ako zabezpečia policajti UIS byt proti prípadnému [...]

Lucia, Jonáško, Brezno

Ľadová atrakcia v metropole Horehronia: V centre mesta nainštalovali klzisko, funguje aj v extrémnych horúčavách

05.07.2025 09:00

Ortuť teplomera v týchto dňoch prekračuje tridsiatky, no nie všetci sa hrnú k vode. Nezvyčajné lákadlo v podobe klziska so syntetickým ľadom v breznianskom parku má už tiež svojich fanúšikov.

fico, handlová, atentát

Súdny proces v prípade atentátu na premiéra Fica sa má začať v utorok

05.07.2025 08:57

Cintulovi hrozí doživotný trest odňatia slobody.

pas, cestovanie, cestovný pas, slovensko, slovený pas, peniaze, turistika, dovolenka, zahraničie, passport,

Piaty júl je aj Deň Slovákov žijúcich v zahraničí, je ich 1,5 milióna. Najviac ich je v USA

05.07.2025 08:34

Najviac Slovákov žije v USA, Českej republike, Veľkej Británii, Kanade a Nemecku.

Texas, počasie, záplavy

Povodne v americkom Texase si vyžiadali už najmenej 24 obetí

05.07.2025 08:00

Prívalové povodne v oblasti neďaleko mesta San Antonio si už vyžiadali najmenej 24 obetí, oznámil v piatok neskoro večer predstaviteľ okresu Kerr v štáte Texas.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 73227x
Priemerná čítanosť článkov: 3184x

Autor blogu

Kategórie