Založ si blog

Čo ukázal Sputnik V.

V oblasti použitia ako vakcíny a pozitívneho ovplyvnenia zdravia zatiaľ veľa príležitosti nemal, ale v oblasti otvárania očí, odkrývania charakterov jednotlivých aktérov, odkrývania skutočných podstát správania sa niektorých ľudí a ich chápania objektivity prístupu ku konaniu iných dokázal veľa. Ukázal aj silu médií v masírovaní más, ukázal buď chýbajúce schopnosti niektorých novinárov analyzovať veci v súvislostiach, alebo vedomé skresľovanie priebehu diania v prospech niekoho v pozadí. Ak by to tak bolo, potom sa jedná o mimoriadne nebezpečné konanie a zo strany štátu to treba čo najrýchlejšie odhaliť a zastaviť. Jedna stránka sú novinári a ten kto ich riadi z pozadia a druhá stránka sú herci v tomto dianí  a režisér, alebo hrajúci režisér. Donedávna som si naivne myslel, že režisérom je Matovič. Sputnik však ukázal, že nie je režisérom a dokonca ani nehrá hlavnú rolu. Kto to všetko spustil-kto sú hlavní protagonisti?

Korčok-vyjadrenie o sputniku ako o nástroji hybridnej vojny a tomu rozumie-s občanmi SR vedie hybridnú vojnu už roky a otázky ochrany zdravia a bezpečnosti občanov pre neho nie sú prioritou. Dokazuje to svojím vystupovaním dlhodobo.           

Baťo-spochybňovanie dodávky sputnika-balenie, kvalita, následná vulgárna reakcia na stanovisko  Ježíkovej, atď. Je odborníkom na všetko-viď zamestnanie na útvare hodnoty za peniaze-ak si k tomu pridáme jeho slovník, je pozoruhodné, že ho tolerujú a kryjú média aj politici.

Baťová-klamanie v jednotlivých vyjadreniach-nikým nepreverované tvrdenia /najprv spolupráca s 30 akreditovanými laboratóriami, potom spresnenie, že boli iba oslovené, ale odmietli, tvrdenie, že sputnik u nás nie je totožný so sputnikom používaným v zahraničí. Asi tým dôveru v sputnik u možných záujemcov o očkovanie neposilnila. Výsledok-návrh na udelenie medaily V.J.Žuffu za prínos do slovenského lekárnictva Baťovej, ako prejav úcty a rešpektu k ŠUKL dekanom FaF UK Klimasom.

Klimas-dekan FaF UK od 1.3.2021, manželka vedúca oddelenia predklinického a klinického posudzovania liekov v ŠUKL-spolužiak s Baťovou-spája ich aj Unipharma /člen dozornej rady od 2020/

Čaputová-jednostranná podpora ŠUKL bez preverenia súvislostí, otázkou zostáva prečo? Svojím postojom spoluzodpovedná za predlžovanie času nasadenia vakcíny .

Drucker-vymenoval na základe výsledkov výberového konania Baťovú do funkcie, po mesiaci od odchodu jej predchodcu, nikde však neviem nájsť nič o vyhlásení ani účastníkoch výberového konania.

Ako vláda bojuje proti korupcií a klientelizmu?

07.05.2021

Prečítal som si parlamentom čerstvo schválené Programové vyhlásenie rekonštruovanej vlády. Vláda sa v ňom zaviazala bojovať s korupciou a klientelizmom. To čo predviedla ministerka kultúry Milanová po ňou vyhlásenom výberovom konaní pri vymenovaní riaditeľa divadla Nová scéna je čistokrvný prejav klientelizmu a v priamom protiklade so záväzkom vlády v tejto [...]

Vrbětice ako problém ČR.

28.04.2021

V súvislosti s otvorením kauzy Vrbětice sa zároveň otvorila aj otázka využívania areálu ministerstva obrany ČR Vrbětice na skladovanie vojenských zbraní a munície patriacej súkromným obchodným spoločnostiam. Aké boli zmluvné podmienky prenájmu a na aké druhy materiálu mali skladové priestory slúžiť? Ako sa kontrolovalo dodržiavanie zmluvy zo strany MO ČR? Ako [...]

Vrbětice smrdia akciou CIA a BIS.

23.04.2021

Jednostranné informácie médií u nás s veľkými medzerami a nepodloženými tvrdeniami ma vedú k dopĺňaniu informácií zo všetkých dostupných zdrojov. Preto som porovnával aj informácie, ktoré boli zverejnené o zadržaní agentov CIA v Moskve, ktorých obvinili z prípravy štátneho prevratu v Bielorusku a prípravy vraždy [...]

Černobyľ

Situácia v Černobyle je pod kontrolou, tvrdí ukrajinský jadrový úrad

13.05.2021 22:51

Podľa tlačovej správy centra nie je situácia v Černobyle ničím nezvyčajná.

migranti

Maďarská polícia zadržala gang prevádzačov z Maďarska, Rumunska a Slovenska

13.05.2021 20:39

Členovia gangu zorganizovali najmenej 500 ilegálnych prekročení hraníc

Peter Weiss, Ide o pravdu

Expolitik Weiss v Ide o pravdu: Vláda nech zatiahne ručnú brzdu! Múzeum SNP nedovolíme rozparcelovať

13.05.2021 20:20

Hovorí o kríze straníckeho systému, keď na Slovensku vládnu anti-politické strany. „Žijú z marketingu, a politiku zmenili na nemilosrdný hejt,“ povedal v relácii Ide o pravdu Peter Weiss, bývalý politik a diplomat.

dážď, počasie, prší, dáždnik, sklo, kvapky

Na západe Slovenska platí výstraha pred dažďom

13.05.2021 19:47

Miestami sa očakáva výskyt dažďa s úhrnom zrážok 35 až 50 milimetrov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 39086x
Priemerná čítanosť článkov: 2171x

Autor blogu

Kategórie